Oferty pracy

 W związku z dynamicznym rozwojem firma DeltaTech Electronics poszukuje kandydatów i kandydatek do pracy na stanowisku:

PROJEKTANT URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH

Miejsce pracy: Jasło

Zakres obowiązków:
•Opracowywanie nowych urządzeń;
•Tworzenie oprogramowania układowego urządzeń;
•Uruchamianie urządzeń w formie prototypu;
•Wdrażanie projektów do produkcji oraz opieka nad produktem końcowym;
•Udział w krajowych i zagranicznych targach branżowych.

Wymagania:
•Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: elektronika, elektronika i telekomunikacja, automatyka i robotyka bądź pokrewne;
•Praktyczna umiejętność tworzenia urządzeń elektronicznych;
•Programowanie C lub C++;
•Podstawy programowania mikrokontrolerów (dowolna rodzina);
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
•Otwartość na zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności;
•Kreatywność;
•Umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe atuty:
•Zainteresowanie branżą motoryzacyjną;
•Umiejętność tworzenia oprogramowania w środowisku Windows bądź
w środowiskach mobilnych (Android, iOS);

Oferujemy:
•Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę;
•Pracę w przyjaznej atmosferze przy ciekawych projektach;
•Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres biuro@dte.com.pl
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

2018 DeltaTech Electronics All right reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja: iPolska.com.pl
  2. Polityka Prywatności