0

DTE dostaje nowy POWER

Drodzy Klienci, Partnerzy i Sympatycy, listopad przyniósł naszej firmie dużą zmianę. Chcemy poinformować Was, że DTE Power Spółka z o.o. oficjalnie przejęła firmę DeltaTech Electronics. Ta przełomowa w historii firmy transakcja otwiera zarówno dla zespołu DTE jak i dla Was nowy rozdział. Cieszymy się perspektywą rozwoju i nowych możliwości. Jednocześnie są to chwile pełne wzruszeń, ponieważ żegnamy dotychczasowych właścicieli wraz z szefową – Panią Joannę Bogusz.

Nasze pożegnanie połączyliśmy z integracją „starej” ekipy z nowymi członkami, którzy wchodzą na pokład DTE. Po części oficjalnej przenieśliśmy się z biur do naszej zaprzyjaźnionej winnicy Sztukówka, którą zawiadują Leszek i Basia i u których często bywamy z naszymi firmowymi gośćmi na degustacjach.

W tym unikatowym miejscu mogliśmy pogadać, powspominać i się powzruszać. Przejście ze „starego do nowego” odbyło się w domowej atmosferze, przy pysznych smakołykach i najwyższej klasy winie ze Sztukówki.

Pewnie jesteście ciekawi, jakie mamy plany? Otóż DTE nadal będzie skupiać się na udoskonalaniu i poszerzaniu swojej oferty dla warsztatów samochodowych. Niespodzianką dla Was będzie informacja, że zamierzamy również rozwijać swoją działalność w branży zasilającej, powiększając tym samym portfolio przedsiębiorstwa. Będziemy stawiać na wspieranie mechaników przez szkolenia i edukację. Priorytetem DTE jest równoległe rozwijanie partnerstw strategicznych. Kibicujcie nam w tym „nowym rozdaniu”, a po dalsze newsy sięgajcie do naszych mediów społecznościowych 😊

2024 DeltaTech Electronics. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skip to content