0

The latest blog entry

26.04.2022

VEHICLE DIAGNOSTICS, WHAT IT IS AND HOW IT WORKS

Modern cars, with their degree of complexity, set new requirements in the field of automotive diagnostics. Determining the causes of […]

Recent blog entries

DTE budynek
26.04.2022

DTE – INNOVATIVE EQUIPMENT FOR THE CAR WORKSHOP

BRAND HISTORY The origins of the company date back to 1995, when the first products with the DeltaTech Electronics logo […]

25.04.2022

AUTOMOTIVE OSCILLOSCOPE IN VEHICLE DIAGNOSTICS

In the past, the oscilloscope was a specialized device for a small group of electronics. There were times when the […]

Why us?

25 years of experience
The company's mission is "Innovation in Every Car Workshop"
Always close to the customer

O firmie

DeltaTech Electronics to polski producent i ekspert w branży automotive, który na bazie ponad 25 lat doświadczenia wyznacza trendy w innowacyjnej diagnostyce samochodowej.
To, co nadaje rytm naszej pracy, to wsłuchiwanie się w potrzeby klientów oraz śledzenie aktualnych problemów, z którymi mierzą się warsztaty samochodowe. Owocem tego jest oferta skrojona idealnie „na miarę” ich oczekiwań.

Cały cykl życia produktów od momentu projektowania rozwiązań, poprzez produkcję, kontrolę jakości i opiekę posprzedażową odbywa się w Firmie. Jakość tego procesu dokumentują liczne nagrody branżowe.
Naszą dumą jest szybkie wsparcie techniczne, polska jakość oraz setki zadowolonych klientów. Firma współpracuje z kluczowymi dystrybutorami w branży motoryzacyjnej.

Czytaj więcej

2021 - 2023 DeltaTech Electronics All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykorzystujemy pliki cookie, aby personalizować treści i reklamy, oferować funkcje mediów społecznościowych oraz analizować nasz ruch. Udostępniamy również informacje o Twoim korzystaniu z naszej strony naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, reklamy i analiz.
View more
Accept