0

Szkolenie dla Zespołu Szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej

Niedawno odwiedziła nas 20-osobowa grupa młodych entuzjastów diagnostyki samochodowej z Zespołu Szkół im. ALEKSANDRA FREDRY W NIENADOWEJ, którym przewodniczył Pan Krzysztof Kiełbasa – dyrektor szkoły — wraz z Panem Łukaszem Wrotnym, również uczącym w Nienadowskim Zespole Szkół. Przedstawiciele szkoły odezwali się do nas, ponieważ podczas zajęć lekcyjnych korzystają z naszego sprzętu diagnostycznego, który bardzo usprawnia im naukę i praktyczne podejście do problematyki warsztatów samochodowych. Chcieli „zmierzyć się” w praktyce z testowaniem różnych metod badawczych przy użyciu naszych urządzeń i symulatorów oddających naturalne środowisko pracy warsztatu.

Dla naszych gości zorganizowaliśmy szkolenie o tematyce: „Budowa i diagnostyka wtryskiwaczy”, które przeprowadził nasz inżynier Piotr Libuszowski. W trakcie szkolenia uczniowie mogli skorzystać z wiedzy naszych inżynierów oraz przeprowadzić praktyczne ćwiczenia przy użyciu testerów diagnostycznych DeltaTech Electronics.

Prace „w terenie” bardzo się spodobały młodym fanom naszej oferty, a my z satysfakcją obserwowaliśmy jak nasza myśl inżynierska może wspierać sektor edukacyjny w Polsce i pomóc zdobywać kluczowe kompetencje niezbędne do pracy na rynku automotive w naszym kraju.

Pan Krzysztof podsumowując kluczowe, z jego perspektywy cechy naszych produktów, wymienił m.in.: wysoką ich jakość, korzystne ceny, łatwą obsługę oraz pełen support techniczny dla zakupionych urządzeń. Dla kadry dydaktycznej nie bez znaczenia również jest fakt, że DeltaTech Electronics to polski producent, co sprawia, że urządzenia są optymalne dla potrzeb polskiego użytkownika, a serwisowanie produktów jest „w zasięgu ręki”.

Całe szkolenie przebiegało w entuzjastycznej atmosferze i zostało zwieńczone uroczystym wręczeniem certyfikatów dla każdego z uczestników szkolenia. Bonusem szkoleniowym były również pakiety materiałów szkoleniowych i gadżetów 😉

Podczas wspólnej pracy i „chrupania paluszków” ustalaliśmy szczegóły dalszej współpracy podczas nadchodzących w lutym Targów Pracy. Dziękujemy naszym gościom za miło i pracowicie spędzony wspólnie czas oraz wskazówki do dalszego rozwijania oferty pod kątem potrzeb sektora edukacyjnego!

 

 

 

 

 

 

2024 DeltaTech Electronics. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skip to content