0

VII Krajowy Kongres Ekspertów Samochodowych we Wrocławiu

W dniach 20-21 marca mieliśmy niekwestionowaną przyjemność uczestniczyć jako Partner w VII Krajowym Kongresie Ekspertów Samochodowych we Wrocławiu. W trakcie tej dwudniowej imprezy nasz Inżynier Produktu Piotr Libuszowski wygłosił swoją prelekcję na temat „Nie tylko innowacje – diagnostyka na miarę nowoczesnych serwisów” w Bloku Dla Rzeczoznawców i Ekspertów Serwisowych. Wystąpienia ekspertów, którzy brali udział w tym prestiżowym projekcie, dały nam cenną perspektywę na wyzwania, z jakimi mierzy się obecnie branża automotive.

Prezes naszej firmy – Gracjan Korczyński wręczył nagrodę dla Eksperta Samochodowego Roku 2023 w kategorii: „Silniki Wysokoprężne” ufundowaną przez DTE.
 ” Możliwość uczestniczenia w VII Krajowym Kongresie Ekspertów Samochodowych to było dla mnie duże przeżycie, szczególnie, że pierwszy raz występuję w roli Prezesa firmy DTE Power Sp. z o.o., właściciela marki DeltaTech Electronics. Kongres ten stanowił niezwykłą okazję do wymiany poglądów, debatowania na tematy związane z bieżącymi problemami oraz nowymi możliwościami na szeroko rozumianym rynku motoryzacyjnym. Jestem przekonany, że zdobyta podczas kongresu wiedza oraz nawiązane kontakty przyczynią się do dalszego rozwoju naszej firmy oraz poszerzenia naszej oferty o urządzenia, które będą odpowiadały na aktualne wyzwania w branży”.

Wzięcie udziału w kongresie dało nam również szersze zrozumienie perspektywy mechaników, którzy borykają się z coraz to nowymi wyzwaniami w swoich warsztatach. Cieszymy się, że pomimo natłoku pracy znaleźli czas na przyjazd i podzielenie się swoimi przemyśleniami i oczekiwaniami. Te spotkania dały nam możliwość zbudowania wniosków, które uwzględnimy w dalszym tworzeniu oferty produktowej DTE.

Równocześnie
jesteśmy bardzo wdzięczni zaprzyjaźnionej z nami firmie BETiS, Partnerowi Merytorycznemu Kongresu, dzięki zaangażowaniu której wszyscy mieliśmy szansę spotkać się na tym prestiżowym evencie.

Nie możemy się doczekać kolejnych edycji, spotkań i inspirujących dyskusji 🙂

2024 DeltaTech Electronics. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skip to content