0

Praca i staż w DTE

Dołącz do naszego zespołu! Praca lub staż w DTE

Jeżeli jesteś osobą, która szuka wyzwań i chce pracować z pasją w sektorze motoryzacji i innowacyjnych rozwiązań – DeltaTech Electronics jest miejscem dla Ciebie! Jesteśmy liderem w branży diagnostyki samochodowej, która nieustannie poszerza swoje horyzonty i portfolio produktowe. Poszukujemy nowych osób do naszego zespołu i oferujemy również szeroki wachlarz elastycznej współpracy w ramach odbywania staży.

DTE Power Sp. z o.o. to firma, dla której pracownicy to najcenniejszy kapitał, dlatego inwestujemy w Employer Branding, promując w swoich strukturach: swobodę działań, możliwość podejmowania nowych wyzwań, rozwój pracowników i pracę w dobrej atmosferze.

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającej się branży.
Atrakcyjne warunki zatrudnienia i pracę w dobrej atmosferze w zespole, który tworzą ludzie z pasją.

Wyślij nam swoje CV

Jeśli pragniesz pracować w firmie, która stawia na pracę w kulturze innowacji i rozwoju, gdzie każdy dzień to nowe wyzwanie – aplikuj już dziś i dołącz do zespołu DeltaTech Electronics! Chętnych zapraszamy do wysyłania swoich CV na adres: biuro@dte.com.pl

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych – zgodnych z aktualnym stanem prawnym.

Po więcej informacji o naszej firmie zapraszamy do zakładki „O Firmie”.

2024 DeltaTech Electronics. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skip to content