0

Zostań dystrybutorem urządzeń DTE

Jako DeltaTech Electronics, uznany lider w dziedzinie innowacji motoryzacyjnych, zapraszamy do nawiązania współpracy biznesowej w ramach budowania partnerstwa i wspólnych kanałów dystrybucji. Nasze wartości inspirują nas do tworzenia urządzeń, które kreują nową rzeczywistość warsztatową, dając mechanikom poczucie bezpieczeństwa, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia wydajności i zysków. Priorytetem Firmy jest również zapewnienie swoim klientom bezpiecznej diagnostyki, dlatego stawiamy na innowacyjność i najwyższą jakość.

W swojej działalności Firma stawia na zrównoważony rozwój i kwestie klimatyczne – funkcjonujemy w branży „Repair”. Wspieramy koncepcję „Green Alternatives, a naszym mottem jest: The FOUR R’s: Reduce, Reuse, Repair, Recycle:
Reduce – przedłużamy cykl życia produktów, dzięki diagnostyce podzespoły wymieniane są świadomie, a nie metodą „ prób i błędów”
Reuse: stwarzamy możliwość ponownego wykorzystania sprawnych części
Repair: nasz sprzęt diagnostyczny wspiera proces naprawy
Recycle: dostarczamy sprzęt do regeneracji podzespołów

Atutem DTE jest bezpośrednia relacja z klientem, którą budujemy, a której nie ma konkurencja (duże koncerny) oraz szybkość reagowania na potrzeby podmiotów współpracujących. Dajemy możliwość szybkiego wsparcie z zakresu obsługi urządzeń, ich naprawy. Gwarantujemy również opiekę posprzedażową.

Oferujemy elastyczne i transparentne warunki współpracy, wspierając naszych partnerów na każdym etapie prac nad wspólnymi projektami. Współpracujemy z wieloma dystrybutorami w Polsce i na świecie.

Jeśli chcesz zostać naszym partnerem lub dystrybutorem, skontaktuj się z nami: deltatech@dte.com.pl

2024 DeltaTech Electronics. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skip to content