0

O firmie

DTE budynek

DeltaTech Electronics to polski producent i ekspert w branży automotive, który na bazie ponad 25 lat doświadczenia wyznacza trendy w innowacyjnej diagnostyce samochodowej.
To, co nadaje rytm naszej pracy, to wsłuchiwanie się w potrzeby klientów oraz śledzenie aktualnych problemów, z którymi mierzą się warsztaty samochodowe. Owocem tego jest oferta skrojona idealnie „na miarę” ich oczekiwań. Cały cykl życia produktów od momentu projektowania rozwiązań, poprzez produkcję, kontrolę jakości i opiekę posprzedażową odbywa się w Firmie. Jakość tego procesu dokumentują liczne nagrody branżowe.
Naszą dumą jest szybkie wsparcie techniczne, polska jakość oraz setki zadowolonych klientów. Firma współpracuje z kluczowymi dystrybutorami w branży motoryzacyjnej.

Misja:
Motto firmy to „Innowacje w każdym warsztacie”, dlatego wspieramy mechaników w rozwoju, poprzez edukację i szkolenia, przełamując ich bariery w podejmowaniu pracy z nowoczesnym sprzętem do diagnostyki samochodowej.
Budujemy w branży automotive świadomość potrzeby podnoszenia kwalifikacji w obszarze zaawansowanej diagnostyki warsztatowej.
Tworzymy urządzenia, które kreują nową rzeczywistość warsztatową, dając mechanikom poczucie bezpieczeństwa, możliwość rozwoju zawodowego, samodzielność i podnoszenie zysków. Nasz sprzęt projektujemy w oparciu o najnowsze światowe trendy.

Employer Branding – stawiamy na pracę w kulturze innowacji i rozwoju. Zespół DeltaTech Electronics to nasz najcenniejszy kapitał, dlatego inwestujemy w swobodę działań, możliwość podejmowania nowych wyzwań, rozwój pracowników i pracę w dobrej atmosferze. Na tej bazie budujemy kapitał, jakim są długoterminowe, oparte na zaufaniu, relacje z naszymi klientami i partnerami biznesowymi.

Wizja:
Przewagę konkurencyjną zdobywamy dzięki łączeniu nowych trendów z intuicyjnością w naszych urządzeniach oraz szerokiej ofercie edukacyjnej i wsparciu technicznemu, którymi zdobyliśmy zaufanie w branży motoryzacyjnej.
Naszym celem jest dalszy rozwój i osiągnięcie pozycji lidera w innowacyjnej diagnostyce samochodowej na rynku europejskim. Chcemy, aby nasze produkty były rozpoznawalne i obecne w każdym europejskim warszta

2021 - 2023 DeltaTech Electronics All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykorzystujemy pliki cookie, aby personalizować treści i reklamy, oferować funkcje mediów społecznościowych oraz analizować nasz ruch. Udostępniamy również informacje o Twoim korzystaniu z naszej strony naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, reklamy i analiz.
View more
Accept