0

O firmie

DTE budynek

DeltaTech Electronics to polski producent i ekspert w branży automotive, który na bazie ponad 25 lat doświadczenia wyznacza trendy w innowacyjnej diagnostyce samochodowej.
To, co nadaje rytm naszej pracy, to wsłuchiwanie się w potrzeby klientów oraz śledzenie aktualnych problemów, z którymi mierzą się warsztaty samochodowe. Owocem tego jest oferta skrojona idealnie „na miarę” ich oczekiwań. Cały cykl życia produktów od momentu projektowania rozwiązań, poprzez produkcję, kontrolę jakości i opiekę posprzedażową odbywa się w Firmie. Jakość tego procesu dokumentują liczne nagrody branżowe.
Naszą dumą jest szybkie wsparcie techniczne, polska jakość oraz setki zadowolonych klientów. Firma współpracuje z kluczowymi dystrybutorami w branży motoryzacyjnej.

Innowacje w każdym warsztacie

Misja:
Motto firmy to „Innowacje w każdym warsztacie”, dlatego wspieramy mechaników w rozwoju, poprzez edukację i szkolenia, przełamując ich bariery w podejmowaniu pracy z nowoczesnym sprzętem do diagnostyki samochodowej.
Budujemy w branży automotive świadomość potrzeby podnoszenia kwalifikacji w obszarze zaawansowanej diagnostyki warsztatowej.
Tworzymy urządzenia, które kreują nową rzeczywistość warsztatową, dając mechanikom poczucie bezpieczeństwa, możliwość rozwoju zawodowego, samodzielność i podnoszenie zysków. Nasz sprzęt projektujemy w oparciu o najnowsze światowe trendy.

Employer Branding

Employer Branding – stawiamy na pracę w kulturze innowacji i rozwoju. Zespół DeltaTech Electronics to nasz najcenniejszy kapitał, dlatego inwestujemy w swobodę działań, możliwość podejmowania nowych wyzwań, rozwój pracowników i pracę w dobrej atmosferze. Na tej bazie budujemy kapitał, jakim są długoterminowe, oparte na zaufaniu, relacje z naszymi klientami i partnerami biznesowymi. Oferujemy szerokie możliwości szkoleniowe i edukacyjne, które umożliwiają naszym pracownikom i klientom rozwijanie umiejętności niezbędnych do efektywnej pracy z nowoczesnym sprzętem. Każdy etap tworzenia naszych produktów, od projektowania po opiekę posprzedażową, jest przepełniony dążeniem do doskonałości i innowacyjności!

Wizja rozwoju firmy DTE

Wizja:
Przewagę konkurencyjną zdobywamy dzięki jakości, trwałości oraz łączeniu nowych trendów z intuicyjnością w naszych urządzeniach oraz szerokiej ofercie edukacyjnej i wsparciu technicznemu, którymi zdobyliśmy zaufanie w branży motoryzacyjnej.
Naszym celem jest dalszy rozwój i osiągnięcie pozycji lidera w innowacyjnej diagnostyce samochodowej na rynku europejskim. Chcemy, aby nasze produkty były rozpoznawalne i obecne w każdym europejskim warsztacie. Jesteśmy dumni z licznych nagród branżowych, które potwierdzają jakość i innowacyjność naszych produktów oraz procesów. To odzwierciedlenie ciężkiej pracy i zaangażowania całego zespołu.

2024 DeltaTech Electronics. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skip to content