0

Wizyta w BETiS

Odwiedziliśmy z zespołem DTE firmę BETiS, która na polskim rynku automotive jest liderem w szkoleniach branżowych, począwszy od szkoleń technicznych z zakresu serwisowania samochodów osobowych,  ciężarowych poprzez szkolenia dla rzeczoznawców, czy z zarządzania serwisem. Nasze firmy mają na koncie wiele lat owocnej współpracy. 
Dr inż. Sławomir Olszowski, który jest założycielem firmy BETiS oraz wykładowcą na Wydziale Elektrotechniki, Transportu i Informatyki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu zaprosił nas do swojej siedziby. Celem wizyty była finalizacja rozmów dotyczących wspólnej pracy obu firm z naszym flagowym produktem – Oscyloskopem warsztatowym –  Scope DT.
Urządzenie było przez kilka miesięcy testowane i opiniowane przez ekspertów w BETiS. Otrzymaliśmy od nich bardzo pozytywny feedback na temat naszego produktu:
Uczestnicy szkoleń, którzy dostali Scope DT do rąk po raz pierwszy, mieli wrażenie jak by pracowali z nim całe życie. Ten oscyloskop jest nie tylko intuicyjny, ale również „wspiera” użytkownika wbudowaną bazą wiedzy, wpisując się tym samym w filozofię działań Firmy Betis. Z przyjemnością podpisaliśmy dokument walidujący urządzenie do użytku w trakcie szkoleń, potwierdzając oficjalną  współpracę z firmą DeltaTech Electronics”  – mówi właściciel firmy, Pan Sławomir Olszowski.
Urządzenie będzie używane w trakcie kolejnych szkoleń, prowadzonych przez firmę BETiS. Pozyskane informacje wraz z opisami konkretnych przypadków warsztatowych będą bazą do dalszego rozwoju Scope DT.
Już dziś nasi klienci mogą skorzystać z rabatu na szkolenia w firmie Betis, używając naszego kodu rabatowego:  DTE – 10%
Szczegółowy harmonogram szkoleń można znaleźć tutaj: 
https://ekspertyzy-szkolenia.pl/terminarz/

2024 DeltaTech Electronics. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skip to content